header image
امروز  چهار شنبه 26 مرداد 1401
مسابقات لیگ ها
نمایش جزئیات
پنج شنبه 23 تیر 1401
آرمان 0 5 ایمان سبز 16:0
وصال 2 0 بهمن 18:0
جمعه 24 تیر 1401
خلیج فارس نوین 1 1 پرسپولیس 16:0
خلیج فارس 5 0 ایرانیان 18:0
جمعه 07 مرداد 1401
وصال ایرانیان 16:0
خلیج فارس ایمان سبز 18:0
جمعه 31 تیر 1401
بهمن 0 1 پرسپولیس 16:0
خلیج فارس نوین 1 0 آرمان 18:0
پنج شنبه 13 مرداد 1401
وصال 1 0 پرسپولیس 16:0
جمعه 14 مرداد 1401
خلیج فارس 0 2 خلیج فارس نوین 10:0
بهمن 0 0 آرمان 15:30
ایرانیان 0 0 ایمان سبز 17:30
شنبه 22 مرداد 1401
وصال 0 2 ایمان سبز 16:0
پرسپولیس 0 0 آرمان 18:0
یک شنبه 23 مرداد 1401
بهمن 0 4 خلیج فارس 16:0
ایرانیان 2 1 خلیج فارس نوین 18:0
پنج شنبه 27 مرداد 1401
پرسپولیس خلیج فارس 16:0
وصال آرمان 18:0
جمعه 28 مرداد 1401
ایرانیان بهمن 16:0
ایمان سبز خلیج فارس نوین 18:0
جمعه 31 تیر 1401
ولی عصر 7 0 پیروانی نوین 18:0
آینده سازان 0 1 خلیج فارس نوین 20:0
شنبه 01 مرداد 1401
بهمن 5 6 پارس گستر 16:30
یک شنبه 02 مرداد 1401
قشقایی 5 6 شهید وفایی 16:30
جمعه 07 مرداد 1401
خلیج فارس 0 2 پارس گستر 18:0
شهید وفایی 1 0 ولی عصر 20:0
یک شنبه 26 تیر 1401
آینده سازان 3 3 شهید سوزنده پور 16:30
دو شنبه 27 تیر 1401
شالیزار 1 1 ملوان جنوب 16:30
سه شنبه 28 تیر 1401
انصار ظفرآباد 2 1 مقتدر 16:30
چهار شنبه 29 تیر 1401
شهدای قلات 0 1 شهدای دهک 16:30
پنج شنبه 30 تیر 1401
وصال 3 3 افشین پیروانی 16:30
جمعه 31 تیر 1401
اتحاد شیراز 3 0 انبوه سازان آفتاب 16:30
دو شنبه 10 مرداد 1401
پرسپولیس 0 2 پیروانی 16:30
سه شنبه 11 مرداد 1401
شهدا قلات 3 0 طلائیه (انبوه سازان) 16:30
چهار شنبه 12 مرداد 1401
وصال 2 3 اتحاد 16:30
پنج شنبه 13 مرداد 1401
شهید وردی زاده 0 0 ملوان جنوب 16:30
جمعه 14 مرداد 1401
آینده سازان 1 2 مقتدر 16:0
شالیزار 2 1 انصار ظفرآباد 18:0
سه شنبه 18 مرداد 1401
وصال 2 0 شهدای دهک 15:0
شهدای قلات 4 0 پرسپولیس 17:0
جمعه 21 مرداد 1401
اتحاد شیراز 2 1 پیروانی 18:0
شهید سوزنده پور 2 0 مقتدر 20:0
شنبه 22 مرداد 1401
شهید وردی زاده 2 1 انصار ظفرآباد 16:30
یک شنبه 23 مرداد 1401
آینده سازان 1 3 شالیزار 16:30
پنج شنبه 27 مرداد 1401
شهدای قلات اتحاد 15:15
پرسپولیس شهدای دهک 17:15
شنبه 29 مرداد 1401
ملوان جنوب انصار ظفرآباد 16:30
یک شنبه 30 مرداد 1401
شهید سوزنده پور شالیزار 16:30
دو شنبه 31 مرداد 1401
شهید وردی زاده آینده سازان 16:30
سه شنبه 04 مرداد 1401
شهید حدادی 2 1 شاهین سبز 16:30
چهار شنبه 05 مرداد 1401
کیان مهر 3 1 پارسا 16:30
پنج شنبه 06 مرداد 1401
شهدای ظفرآباد 3 0 آریا 16:30
جمعه 07 مرداد 1401
نبرد کوشک بیدک 0 0 سایپا 16:0
شنبه 08 مرداد 1401
شهدای مهدی آباد 0 1 پرسپولیس گنبد 16:30
یک شنبه 09 مرداد 1401
ماهان 0 4 شهید باصری 16:30
جمعه 14 مرداد 1401
شهید حدادی 2 0 آریا 20:0
شنبه 15 مرداد 1401
پارسه زرقان پارسا 16:30
سه شنبه 18 مرداد 1401
کیان مهر 3 5 شهدای ظفرآباد 16:30
چهار شنبه 19 مرداد 1401
ماهان 1 4 پرسپولیس گنبد 16:30
پنج شنبه 20 مرداد 1401
شهید باصری 0 1 سایپا 16:30
جمعه 21 مرداد 1401
نبرد کوشک بیدک 2 1 شهدای مهدی آباد 16:0
دو شنبه 24 مرداد 1401
امید پارسه زرقان پارسا 16:30
سه شنبه 25 مرداد 1401
شاهین سبز آریا 16:30
چهار شنبه 26 مرداد 1401
شهید حدادی کیان مهر 16:30
پنج شنبه 27 مرداد 1401
پرسپولیس گنبد نبرد کوشک بیدک 16:30
جمعه 28 مرداد 1401
ماهان سایپا 16:0
شهید باصری شهدای مهدی آباد 18:0
امید پارسه زرقان شهدای ظفرآباد 20:0
جمعه 28 مرداد 1401
وصال ایرانیان 8:45
شهید وفایی خلیج فارس 10:45
پارسا سایپا 16:0
تراکتورسازی پادیز 18:0
شنبه 29 مرداد 1401
استقلال طلائیه 16:0
سرخپوشان ماهان 18:0
لیگ های فوتبال شیراز
نمایش جزئیات
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 خلیج فارس 20 13 44
2 وصال 20 13 43
3 حافظ 20 11 38
4 پیام 19 9 32
5 پویش 20 9 30
6 پیروانی 19 8 28
7 بهمن 20 7 28
8 سرخپوشان 20 7 26
9 سپاهان 20 5 21
10 ایرانیان 20 3 11
11 قشقایی 20 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 سپاهان 22 14 48
2 پیروانی 22 14 45
3 ماهان 22 12 44
4 پگاه پرسیا 22 10 33
5 سرخپوشان 22 8 31
6 استقلال 22 7 29
7 انبوه سازان آفتاب 22 7 28
8 خلیج فارس 22 7 27
9 تراکتورسازی 22 6 25
10 پژمان پارسه 22 6 24
11 ایرانیان 22 4 18
12 سایپا 22 0 6
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 بعثت 8 6 19
2 آپادانا 7 5 16
3 ایمان سبز 7 5 16
4 کولاک 7 1 8
5 طلوع کیان 7 2 8
6 آسیا 7 2 7
7 الوند 7 1 6
8 ستارگان فارس 7 1 4
9 کاروتک 7 0 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پیام 7 6 19
2 وصال 7 6 18
3 برق 6 4 14
4 پارسا 7 4 13
5 پرسپولیس 7 3 10
6 پژمان پارسه 7 2 7
7 فجر نوین 7 2 6
8 آریا 7 1 3
9 پارسیان قصرالدشت 7 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 آپادانا 8 6 20
2 متین 8 6 19
3 پارسا 8 6 19
4 انقلاب 8 3 12
5 ملوان جنوب 8 3 12
6 طلائیه 8 2 9
7 آسیا 8 2 7
8 پژمان پارسه 7 1 3
9 سایپا 7 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 فجر نوین 7 5 17
2 آریا 7 5 17
3 استقلال 7 3 11
4 ماهان 7 3 11
5 پرسپولیس 7 2 8
6 پارسیان 7 2 7
7 ستارگان 7 2 7
8 کاروتک 7 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 دراک 7 6 18
2 سهند 7 6 18
3 شاهین 7 4 13
4 کولاک 7 3 10
5 پوریای ولی 7 2 8
6 پارس گستر 7 2 8
7 کیان 7 1 3
8 سروش 7 1 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 وصال نوین 7 7 21
2 خلیج فارس نوین 7 6 18
3 ملوان نوین 7 5 15
4 شیراز نوین 7 2 8
5 ذوالفقار 7 2 7
6 پیروانی نوین 7 2 7
7 فارس نوین 7 1 3
8 سپاهان مهر 7 1 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ایمان سبز 6 6 18
2 طلوع کیان 6 4 13
3 ستاره ساز سرخپوشان 6 4 12
4 الوند 6 2 7
5 سایپا شیرین دارو 6 2 7
6 پادیس 6 1 3
7 شهدا قلعه 6 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ولی عصر 6 5 16
2 بهمن 6 4 13
3 نام آوران 6 3 11
4 ملوان جنوب 6 2 8
5 طلائیه 5 1 4
6 کاروتک نوین 5 0 2
7 حکمت 6 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 آینده سازان 6 6 18
2 قشقایی 6 5 15
3 سپاهان مهر 6 2 8
4 ستاره جنوب 5 1 5
5 پژمان پارسه 6 1 4
6 سروش 5 1 4
7 پادیس 6 0 2
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 شهید وفایی 6 6 18
2 خلیج فارس نوین 6 5 15
3 پارسا نوین 6 4 12
4 آینده سازان خلیج فارس 6 2 6
5 شیراز جوان 6 1 4
6 پارسیان گستر 6 1 4
7 پارسیان قصردشت 6 0 2
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پارس گستر 6 5 16
2 پیروانی نوین 6 4 13
3 وصال نوین 6 3 11
4 ستاره ساز سرخپوش 6 2 8
5 فارس نوین 6 2 7
6 ستارگان سعدی 6 1 4
7 کوثر 6 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ایمان سبز 3 2 7
2 خلیج فارس نوین 4 2 7
3 خلیج فارس 3 2 6
4 وصال 3 2 6
5 پرسپولیس 4 1 5
6 ایرانیان 3 1 4
7 آرمان 4 0 2
8 بهمن 4 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 شالیزار 3 2 7
2 شهید سوزنده پور 2 1 4
3 شهید وردی زاده 2 1 4
4 انصار ظفرآباد 3 1 3
5 مقتدر 3 1 3
6 ملوان جنوب 2 0 2
7 آینده سازان 3 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 اتحاد 3 3 9
2 شهدای قلات 3 2 6
3 افشین پیروانی 3 1 4
4 وصال 3 1 4
5 شهدای دهک 2 1 3
6 طلائیه 2 0 0
7 پرسپولیس 2 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 متین 3 3 9
2 پرشیا 3 2 7
3 پیروانی 3 2 7
4 توحید 3 1 4
5 پیام 3 1 3
6 بعثت 3 1 3
7 سپاهان 3 0 1
8 ایرانیان زاگرس 3 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ایمان سبز 3 3 9
2 آسیا 3 3 9
3 ستاره ساز سرخپوش 2 2 6
4 انقلاب 3 2 6
5 ملوان جنوب 2 1 3
6 آریانا اسپورت 2 0 0
7 پارسا 3 0 0
8 پاس بهارستان 3 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 خلیج فارس 3 3 9
2 پیشگامان 3 2 6
3 پویش 2 1 3
4 الوند 2 1 3
5 سایپا 2 1 3
6 خدایاری 2 1 3
7 وصال 3 1 3
8 کیان 3 1 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 طلائیه 3 2 7
2 شیراز نوین 3 2 6
3 پارسه 3 2 6
4 بردیا 2 1 4
5 پژمان پارسه 2 1 3
6 فجر سپاسی 1 0 0
7 سروش 1 0 0
8 شهید وفایی 3 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 استقلال 3 2 7
2 سهند 3 2 6
3 ستاره جنوب 2 2 6
4 آریا 2 1 3
5 کولاک 3 0 1
6 فرهمند 2 0 0
7 مهرآوران 1 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 شهدای ظفرآباد 2 2 6
2 شهید حدادی 2 2 6
3 کیان مهر 2 1 3
4 اتحاد زرقان 0 0 0
5 شاهین سبز 1 0 0
6 پارسا 1 0 0
7 آریا 2 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پرسپولیس گنبد 2 2 6
2 نبرد کوشک بیدک 2 1 4
3 سایپا 2 1 4
4 شهید باصری 2 1 3
5 شهدای مهدی آباد 2 0 0
6 ماهان 2 0 0
گلزنان برتر

فرزین معامله گری و عرفان شیروانی از تیم ایمان سبز شیراز در اردوی تیم ملی جوانان حضور خواهند داشت.

 

به گزارش روابط هیات فوتبال شیراز؛ صمد مرفاوی ۳۱ بازیکن را به اردوی تیم ملی جوانان ایران دعوت کرد که ۲ بازیکن از تیم های ایمان سبز به نام های فرزین معامله گری و عرفان شیروانی و همچنین علی اکبر رنجبر بازیکن پیشین خلیج فارس نیز در جمع دعوت شدگان حضور دارند.

درخشش چند سال اخیر تیم های فوتبال پایه شیراز، همچون ایمان سبز و خلیج فارس، موجبات حضور بازیکنان شیرازی و فارسی را در تیم های ملی فراهم آورده است.

شایان ذکر است تیم ملی جوانان زیر ۲۰ سال فوتبال کشور خود را برای حضور در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا در قرقیزستان آماده می کند.

به اطلاع می رساند ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز با همکاری هیات فوتبال شیراز جهت برگزاری مسابقات فوتسال بانوان «جام حجاب» به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ثبت نام می نماید.

 تیم های متقاضی شرکت در این مسابقات می توانند تا ۳۰ مردادماه نسبت به ثبت نام در سامانه هیات فوتبال شیراز اقدام‌ نمایند.

علاقمندان می‌توانند جهت هماهنگی برای ثبت نام با شماره ۰۹۰۳۸۵۷۱۸۸۸ سرکار خانم مریم واعظ تماس حاصل فرمایند.

شایان ذکر است مسابقات فوتسال بانوان جام حجاب از ۱ شهریورماه لغایت ۷ شهریور ماه در سالن فرهنگی و ورزشی شلمچه واقع در خیابان زند کوچه ۴۲ برگزار خواهد شد.

به اطلاع کلیه تیم های بزرگسالان دسته دوم شیراز می رساند که پیرو در خواست تعدادی از تیم ها، جلسه هماهنگی و قرعه کشی مسابقات روز شنبه ۲۹ مرداد ماه ۱۴۰۱ راس ساعت ۱۸ در محل هیات فوتبال شیراز برگزار می گردد. 

جهت شرکت در جلسه قرعه کشی فیش واریزی هزینه مسابقات الزامیست.

 

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۴ ساعت ۱۶:۱۰

آریانا اسپورت - انقلاب

 

ساعت ۱۷:۲۵

پیام - متین

 

ساعت ۱۸:۴۰

الوند - خدایاری

 

سه شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۵ ساعت ۱۶:۱۰

ایمان سبز - ستاره ساز سرخ پوش

 

ساعت ۱۷:۲۵

بعثت - پیروانی

 

ساعت ۱۸:۴۰

سایپا - خلیج فارس

 

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ ساعت ۱۶

فجرسپاسی - پژمان پارسه

 

ساعت ۱۷:۱۵

مهرآوران - فرهمند

 

پنج شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ ساعت ۱۶:۱۰

آسیا - پارسا

 

ساعت ۱۷:۲۵

سپاهان - پرشیا

 

ساعت ۱۸:۴۰

پویش - کیان

 

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۳۰ ساعت ۱۶:۱۰

ملوان جنوب - پاس بهارستان

 

ساعت ۱۷:۲۵

ایرانیان زاگرس- توحید

 

ساعت ۱۸:۴۰

پیشگامان - وصال

 

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۳۱ ساعت ۱۶:۱۰

آریا - سهند

 

ساعت ۱۷:۲۵

پویش - خدایاری

 

ساعت ۱۸:۴۰

بردیا - شهید وفایی

Slogan
کانال رسمی سایت
لینک های مرتبط
کمیته ملی المپیک
فدراسیون فوتبال ایران
هیئت فوتبال فارس
اداره ورزش و جوانان فارس
اداره ورزش و جوانان شیراز
آمار سایت
بازدید امروز 298
بازدید دیروز 264
بازدید کل 581312
آی پی شما 18.208.126.232