header image
امروز  پنج شنبه 16 تیر 1401
مسابقات لیگ ها
نمایش جزئیات
چهار شنبه 26 آبان 1400
پرسپولیس(حافظ) 3 6 وصال 11:40
کولاک 1 1 آپادانا 13:40
بعثت 5 0 کاروتک 15:40
جمعه 28 آبان 1400
نام آوران شهر حافظ 3 0 ستارگان فارس 15:0
شنبه 29 آبان 1400
آریا 1 3 مقاومت 11:0
پنج شنبه 27 آبان 1400
پیام 4 1 انقلاب 9:0
پنج شنبه 18 آذر 1400
نام آوران شهر حافظ 3 0 ستارگان فارس 9:0
جمعه 19 آذر 1400
آسیا 1 1 الوند 8:45
پارسیان قصرالدشت 2 4 پارسا 10:45
پنج شنبه 25 آذر 1400
برق شیراز 4 3 وصال 10:0
آریا 0 8 پارسا 12:0
طلوع کیان 1 5 آپادانا 16:0
یک شنبه 28 آذر 1400
پرسپولیس 1 1 پژمان پارسه نوین 12:0
پارسیان قصرالدشت 0 5 پیام 14:0
چهار شنبه 01 دی 1400
ستارگان فارس 1 3 آسیا 16:0
پنج شنبه 02 دی 1400
مقاومت (فجرنوین) 0 3 پارسا 10:30
کولاک 1 1 الوند 16:15
جمعه 03 دی 1400
آریا 0 3 پیام 9:30
پرسپولیس 2 1 پارسیان قصرالدشت 11:15
بعثت 1 0 ایمان سبز 16:15
دو شنبه 13 دی 1400
طلوع کیان 0 1 الوند 16:0
چهار شنبه 22 دی 1400
کولاک 0 0 ستارگان فارس 14:0
دو شنبه 13 دی 1400
بعثت 4 1 آسیا 14:0
شنبه 18 دی 1400
کاروتک 2 3 ایمان سبز 12:0
سه شنبه 14 دی 1400
وصال 2 1 پژمان پارسه 16:0
دو شنبه 20 دی 1400
برق 3 0 پارسیان قصرالدشت 16:0
چهار شنبه 22 دی 1400
فجر نوین (مقاومت) 2 3 پیام 12:0
یک شنبه 19 دی 1400
آریا 0 3 پرسپولیس 16:0
سه شنبه 28 دی 1400
آپادانا 3 2 الوند 14:0
پژمان پارسه 2 3 برق شیراز 16:0
چهار شنبه 06 بهمن 1400
کاروتک 0 3 آسیا 12:0
پارسا 2 3 پیام 14:0
فجر نوین 0 2 پرسپولیس 16:0
پنج شنبه 07 بهمن 1400
وصال 4 0 پارسیان قصردشت 15:45
جمعه 08 بهمن 1400
طلوع کیان 3 1 ستارگان فارس 16:0
شنبه 09 بهمن 1400
بعثت 1 1 کولاک 16:0
شنبه 16 بهمن 1400
ایمان سبز 4 1 آسیا 16:30
یک شنبه 17 بهمن 1400
آپادانا 2 0 ستارگان فارس 10:30
طلوع کیان 1 3 بعثت 16:0
جمعه 22 بهمن 1400
کولاک 0 0 کاروتک 16:0
پنج شنبه 21 بهمن 1400
پرسپوليس 0 5 پارسا 16:0
جمعه 22 بهمن 1400
فجر نوین 1 2 برق 10:0
پژمان پارسه 3 0 پارسیان قصردشت 12:0
وصال 5 0 آریا 14:0
پنج شنبه 28 بهمن 1400
الوند 0 1 ستارگان فارس 9:30
ایمان سبز 2 0 کولاک 11:30
کاروتک 2 2 طلوع کیان 13:30
آپادانا 2 1 بعثت 15:30
جمعه 29 بهمن 1400
وصال 5 0 فجر نوین 9:0
شنبه 30 بهمن 1400
پژمان پارسه 3 2 آریا 10:0
پارسا 1 1 برق شیراز 12:0
پیام 1 0 پرسپولیس 14:0
دو شنبه 02 اسفند 1400
الوند 0 1 بعثت 11:0
آپادانا 4 1 کاروتک 16:0
سه شنبه 03 اسفند 1400
آسیا 0 4 کولاک 11:0
ایمان سبز 1 1 طلوع کیان 16:0
یک شنبه 08 اسفند 1400
پژمان پارسه 0 1 فجر نوین 10:0
پارسیان قصرالدشت 0 3 آریا 12:0
الوند 0 0 کاروتک 14:0
آسیا 1 4 طلوع کیان 16:0
دو شنبه 09 اسفند 1400
پیام 1 1 برق 10:0
پارسا 0 7 وصال 12:0
ستارگان فارس 0 2 بعثت 14:0
ایمان سبز 3 2 آپادانا 16:0
شنبه 14 اسفند 1400
ستارگان فرهمند کاروتک 10:0
یک شنبه 15 اسفند 1400
پارسیان قصرالدشت فجر نوین 10:0
برق پرسپولیس 12:0
وصال پیام 14:0
پژمان پارسه پارسا 16:0
دو شنبه 16 اسفند 1400
کولاک طلوع کیان 10:0
ایمان سبز الوند 12:0
آسیا آپادانا 14:0
دو شنبه 23 اسفند 1400
پیام بعثت 16:0
سه شنبه 24 اسفند 1400
آپادانا برق 16:0
چهار شنبه 18 خرداد 1401
آپادانا پیام 17:20
پنج شنبه 27 آبان 1400
بهمن 2 1 سپاهان 12:0
ایرانیان 2 5 پیروانی 14:0
جمعه 28 آبان 1400
پیام 2 0 قشقایی 10:0
پویش 0 2 وصال 12:0
حافظ 0 0 خلیج فارس 14:0
شنبه 06 آذر 1400
پیام 0 0 وصال 9:30
سرخپوشان 5 2 سپاهان 11:30
خلیج فارس 1 1 پویش 13:30
یک شنبه 07 آذر 1400
بهمن 1 0 حافظ 11:0
ایرانیان 1 0 شهدای قشقایی 13:0
شنبه 13 آذر 1400
بهمن 1 1 پویش 9:0
یک شنبه 14 آذر 1400
سرخپوشان 0 1 حافظ 9:0
پیام 0 2 خلیج فارس 16:15
دو شنبه 15 آذر 1400
پیروانی 3 0 قشقایی 9:0
ایرانیان 1 1 سپاهان 11:0
یک شنبه 21 آذر 1400
پیروانی 2 4 وصال 16:15
دو شنبه 22 آذر 1400
بهمن 0 0 پیام 12:0
سپاهان 2 2 حافظ 14:0
سه شنبه 23 آذر 1400
خلیج فارس 3 1 ایرانیان 12:0
سرخپوشان 3 2 پویش 14:0
سه شنبه 30 آذر 1400
قشقایی 0 2 وصال 10:45
یک شنبه 28 آذر 1400
سپاهان 1 3 پویش 16:0
سه شنبه 30 آذر 1400
سرخپوشان 0 1 پیام 16:15
دو شنبه 29 آذر 1400
خلیج فارس 2 0 پیروانی 11:0
ایرانیان 0 1 بهمن 16:15
سه شنبه 21 دی 1400
حافظ 0 1 پویش 16:0
چهار شنبه 15 دی 1400
پیروانی 1 1 بهمن 14:0
قشقایی 0 3 خلیج فارس 16:0
سه شنبه 21 دی 1400
سپاهان 1 1 پیام 14:0
جمعه 24 دی 1400
سرخپوشان 0 0 ایرانیان 16:0
یک شنبه 26 دی 1400
بهمن 1 0 قشقایی 14:0
خلیج فارس 1 1 وصال 16:0
دو شنبه 27 دی 1400
سرخپوشان 1 1 پیروانی 14:0
حافظ 1 0 پیام 16:0
چهار شنبه 29 دی 1400
وصال 2 1 ایرانیان 14:0
شنبه 02 بهمن 1400
سپاهان 1 0 پیروانی 11:0
دو شنبه 04 بهمن 1400
ایرانیان 1 2 حافظ 12:0
بهمن 1 2 وصال 14:0
سرخپوشان 1 0 قشقایی 16:0
سه شنبه 05 بهمن 1400
پیام 1 0 پویش 16:0
شنبه 09 بهمن 1400
پویش 1 0 ایرانیان 11:0
چهار شنبه 13 بهمن 1400
وصال 2 0 سرخپوشان 11:0
حافظ 2 2 پیروانی 13:0
پنج شنبه 14 بهمن 1400
سپاهان 3 0 قشقایی 15:0
جمعه 15 بهمن 1400
خلیج فارس 3 0 بهمن 17:0
پنج شنبه 21 بهمن 1400
پیام 1 0 ایرانیان 11:0
وصال 1 3 سپاهان 13:0
خلیج فارس 0 1 سرخپوشان 15:0
جمعه 22 بهمن 1400
حافظ 3 0 قشقایی 12:30
پویش 2 1 پیروانی 14:30
سه شنبه 26 بهمن 1400
شهدای قشقایی 2 2 پویش 9:0
بهمن 0 1 سرخپوشان 11:0
پیام پیروانی 13:0
وصال 4 0 حافظ 15:0
خلیج فارس 6 1 سپاهان 17:0
شنبه 30 بهمن 1400
پویش 0 4 وصال 16:0
یک شنبه 01 اسفند 1400
بهمن 0 0 سپاهان 10:0
ایرانیان 1 4 پیروانی 12:0
پیام 5 0 شهدای قشقایی 14:0
حافظ 3 4 خلیج فارس 16:0
شنبه 07 اسفند 1400
وصال 5 0 پیام 10:0
خلیج فارس 1 0 پویش 12:0
سرخپوشان 2 2 سپاهان 14:0
یک شنبه 08 اسفند 1400
حافظ 0 0 بهمن 10:30
قشقایی 0 3 ایرانیان 12:30
پنج شنبه 19 اسفند 1400
پیروانی 3 0 قشقایی 14:0
ایرانیان 0 5 وصال 16:0
جمعه 20 اسفند 1400
بهمن 1 2 پویش 16:0
شنبه 21 اسفند 1400
پیام 1 2 خلیج فارس 11:0
سرخپوشان 0 1 حافظ 13:0
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401
سپاهان 0 2 حافظ 9:45
جمعه 23 اردیبهشت 1401
ایرانیان 0 3 خلیج‌ فارس 9:0
بهمن 2 1 پیام 11:0
پیروانی 3 3 وصال 17:30
شنبه 24 اردیبهشت 1401
سرخپوشان 0 1 پویش 15:30
سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
ایرانیان 0 1 بهمن 17:30
چهار شنبه 28 اردیبهشت 1401
قشقایی 3 0 وصال 15:30
خلیج فارس 2 3 پیروانی 17:30
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401
پیام سرخپوشان 15:30
سپاهان 0 1 پویش 17:30
سه شنبه 03 خرداد 1401
حافظ 4 3 پویش 15:30
سرخپوشان 3 0 ایرانیان 17:30
چهار شنبه 04 خرداد 1401
سپاهان 1 1 پیام 15:30
بهمن 1 1 پیروانی 17:30
پنج شنبه 05 خرداد 1401
قشقایی 0 5 خلیج‌فارس 15:30
یک شنبه 08 خرداد 1401
سپاهان ایرانیان 15:30
پیروانی سرخپوشان 17:30
دو شنبه 09 خرداد 1401
حافظ پیام 17:30
خلیج فارس وصال 17:30
سه شنبه 10 خرداد 1401
بهمن قشقایی 17:30
سه شنبه 17 خرداد 1401
وصال بهمن 15:30
پویش پیام 17:30
پنج شنبه 19 خرداد 1401
سپاهان پیروانی 9:0
حافظ ایرانیان 11:0
چهار شنبه 18 خرداد 1401
سرخپوشان قشقایی 17:30
پنج شنبه 27 آبان 1400
ایرانیان 0 2 ماهان 11:0
انبوه سازان آفتاب 2 1 سرخپوشان 13:0
خلیج فارس 4 1 پگاه پرسیا 15:0
چهار شنبه 03 آذر 1400
تراکتورسازی 3 0 سایپا 10:30
انبوه سازان آفتاب 1 1 پژمان پارسه 12:30
سرخپوشان 3 3 سپاهان 14:30
پیروانی 6 1 ایرانیان 16:30
پنج شنبه 04 آذر 1400
پگاه پرسیا 0 0 ماهان 11:0
شنبه 06 آذر 1400
خلیج فارس 2 1 استقلال 11:0
دو شنبه 15 آذر 1400
خلیج فارس 2 2 سایپا 16:20
سه شنبه 16 آذر 1400
ماهان 2 2 استقلال 16:20
چهار شنبه 17 آذر 1400
انبوه سازان آفتاب 0 3 سپاهان 16:15
پنج شنبه 18 آذر 1400
سرخپوشان 3 2 تراکتورسازی 11:0
پیروانی 2 1 پگاه پرسیا 16:15
جمعه 19 آذر 1400
پژمان پارسه 2 0 ایرانیان 16:15
پنج شنبه 11 آذر 1400
سرخپوشان 0 2 ایرانیان 10:0
پگاه پرسیا 4 1 سایپا 12:0
انبوه سازان آفتاب 1 1 استقلال 14:0
ماهان 1 1 خلیج فارس 16:0
جمعه 12 آذر 1400
پیروانی 4 0 تراکتورسازی 9:30
پژمان پارسه 0 2 سپاهان 11:30
پژمان پارسه 0 2 سپاهان 11:30
سه شنبه 23 آذر 1400
انبوه سازان آفتاب 1 3 ماهان 16:0
چهار شنبه 24 آذر 1400
سرخپوشان 1 3 پگاه پرسیا 12:0
خلیج فارس 0 1 پیروانی 14:0
پژمان پارسه 2 0 تراکتورسازی 16:0
شنبه 27 آذر 1400
استقلال 3 2 سایپا 16:15
یک شنبه 28 آذر 1400
سپاهان 0 1 ایرانیان 16:15
پنج شنبه 02 دی 1400
استقلال 0 5 پیروانی 10:45
سرخپوشان 1 1 خلیج فارس 12:45
پژمان پارسه 5 2 پگاه پرسیا 14:45
جمعه 03 دی 1400
سپاهان 5 0 تراکتورسازی 10:45
انبوه سازان آفتاب 0 0 ایرانیان 12:45
ماهان 3 0 سایپا 14:45
چهار شنبه 08 دی 1400
انبوه سازان آفتاب 1 0 سایپا 12:0
پیروانی 1 0 ماهان 14:0
پژمان پارسه 0 1 خلیج فارس 16:0
پنج شنبه 09 دی 1400
استقلال 3 3 سرخپوشان 15:45
جمعه 10 دی 1400
سپاهان 1 0 پگاه پرسیا 17:0
شنبه 11 دی 1400
ایرانیان 2 0 تراکتورسازی 16:0
جمعه 17 دی 1400
پیروانی 3 1 سایپا 10:0
انبوه سازان آفتاب 2 3 تراکنورسازی 12:0
سپاهان 4 0 خلیج فارس 14:0
ماهان 1 0 سرخپوشان 16:0
شنبه 18 دی 1400
ایرانیان 0 1 پگاه پرسیا 14:0
پژمان پارسه 1 2 استقلال 16:0
شنبه 25 دی 1400
انبوه سازان آفتاب 0 0 پیروانی 18:0
یک شنبه 26 دی 1400
سرخپوشان 2 2 سایپا 12:0
شنبه 25 دی 1400
پگاه پرسیا 1 1 تراکتورسازی 16:0
سه شنبه 28 دی 1400
استقلال 1 1 سپاهان 14:0
پژمان پارسه 3 2 ماهان 16:0
خلیج فارس 0 0 ایرانیان 18:0
چهار شنبه 29 دی 1400
تراکتورسازی 2 0 خلیج فارس 16:0
پنج شنبه 30 دی 1400
انبوه سازان آفتاب 3 2 پگاه پرسیا 15:30
جمعه 01 بهمن 1400
سایپا 3 3 پژمان پارسه 15:30
شنبه 02 بهمن 1400
ماهان 1 0 سپاهان 11:0
ایرانیان 4 1 استقلال 15:30
پنج شنبه 30 دی 1400
سرخپوشان 2 1 پیروانی 11:0
سه شنبه 28 دی 1400
ایرانیان 1 1 استقلال 12:0
دو شنبه 11 بهمن 1400
سایپا 0 4 سپاهان 11:0
پگاه پرسیا 1 0 خلیج فارس 13:0
جمعه 29 بهمن 1400
پیروانی پژمان پارسه 16:30
دو شنبه 11 بهمن 1400
انبوه سازان آفتاب 0 1 سرخپوشان 17:0
سه شنبه 12 بهمن 1400
تراکتورسازی 0 3 استقلال 11:0
ایرانیان 0 1 ماهان 13:0
دو شنبه 18 بهمن 1400
انبوه سازان آفتاب 1 2 خلیج فارس 16:30
سه شنبه 19 بهمن 1400
پگاه پرسیا 3 0 استقلال 10:0
سرخپوشان 2 0 پژمان پارسه 12:0
تراکتورسازی 0 0 ماهان 14:0
پیروانی 0 1 سپاهان 16:0
چهار شنبه 20 بهمن 1400
سایپا 0 0 ایرانیان 16:0
یک شنبه 24 بهمن 1400
انبوه سازان 0 0 پژمان پارسه 10:30
خلیج فارس 0 1 استقلال 12:30
سرخپوشان 0 2 سپاهان 14:30
پگاه پرسیا 0 1 ماهان 16:30
دو شنبه 25 بهمن 1400
پیروانی 1 0 ایرانیان 11:0
سایپا 1 1 تراکتورسازی 16:0
چهار شنبه 04 اسفند 1400
خلیج فارس 0 2 ماهان 10:0
پیروانی 0 0 تراکتورسازی 12:0
پژمان پارسه 0 3 سپاهان 14:0
ایرانیان 1 1 سرخپوشان 16:0
جمعه 06 اسفند 1400
پگاه پرسیا 3 0 سایپا 16:0
شنبه 07 اسفند 1400
انبوه سازان آفتاب 1 1 استقلال 16:30
سه شنبه 10 اسفند 1400
پژمان پارسه 2 2 ایرانیان 16:0
چهار شنبه 11 اسفند 1400
خلیج فارس 2 1 سایپا 11:0
سرخپوشان 2 0 تراکتورسازی 16:0
شنبه 14 اسفند 1400
انبوه سازان 1 1 سپاهان 12:0
پگاه پرسیا 0 2 پیروانی 14:0
استقلال 0 0 ماهان 16:0
شنبه 21 اسفند 1400
انبوه سازان آفتاب 1 4 ماهان 15:0
یک شنبه 22 اسفند 1400
سرخپوشان 4 1 پگاه پرسیا 10:0
پژمان پارسه 2 0 تراکتورسازی 12:0
سپاهان 2 0 ایرانیان 14:0
پیروانی 4 2 خلیج فارس 16:0
دو شنبه 23 اسفند 1400
استقلال 6 0 سایپا 16:0
سه شنبه 20 اردیبهشت 1401
انبوه سازان آفتاب ایرانیان 15:30
سپاهان 4 1 تراکتورسازی 17:30
چهار شنبه 21 اردیبهشت 1401
ماهان 2 1 سایپا 16:0
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401
پژمان پارسه 0 1 پگاه پرسیا 15:30
استقلال 1 0 پیروانی 17:30
جمعه 23 اردیبهشت 1401
خلیج‌فارس 1 1 سرخپوشان 15:30
شنبه 24 اردیبهشت 1401
انبوه سازان آفتاب 2 0 سایپا 17:30
یک شنبه 25 اردیبهشت 1401
ایرانیان 1 2 تراکتورسازی 15:30
سپاهان 0 0 پگاه پرسیا 17:30
دو شنبه 26 اردیبهشت 1401
پیروانی 0 0 ماهان 15:30
پژمان پارسه 0 2 خلیج فارس 17:30
سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
استقلال 4 2 سرخپوشان 15:30
شنبه 31 اردیبهشت 1401
پژمان پارسه استقلال 15:30
پیروانی سایپا 17:30
یک شنبه 01 خرداد 1401
سپاهان خلیج فارس 15:30
ماهان سرخپوشان 17:30
دو شنبه 02 خرداد 1401
ایرانیان پگاه پرسیا 15:30
انبوه سازان آفتاب تراکتورسازی 17:30
سه شنبه 17 خرداد 1401
پیروانی پژمان پارسه 15:30
پنج شنبه 27 آبان 1400
چابک 0 0 دج ماهشهر 15:0
دشت ارژن 0 7 انقلاب 16:0
شهید فولادی 1 0 اسکندری 17:0
جمعه 05 آذر 1400
شهید فولادی 1 4 انقلاب 10:0
شهید اسکندری 1 11 چابک 12:0
دشت ارژن 1 7 دج ماهشهر 14:0
جمعه 28 آبان 1400
ستارگان بهارستان 3 2 شهید نظری 10:0
اتحاد 5 3 شهید بهروز 11:0
تربیت زندان 2 1 شهید اوجی 12:0
جمعه 05 آذر 1400
اتحاد 6 4 شهید نظری 10:0
شهید بهروز 1 3 شهید اوجی 12:0
ستارگان بهارستان 2 7 تربیت زندان 14:0
جمعه 12 آذر 1400
چابک 0 5 انقلاب 10:0
تربیت زندان 2 4 اتحاد 11:0
دج ماهشهر 0 2 شهید نظری 12:0
جمعه 19 آذر 1400
تربیت زندان 0 1 انقلاب 10:0
دج ماهشهر 0 2 چابک 11:0
شهید نظری 2 2 اتحاد 12:0
پنج شنبه 25 آذر 1400
دج ماهشهر 2 0 انقلاب 15:0
شهید نظری 4 4 تربیت زندان 16:0
اتحاد 1 1 چابک 17:0
پنج شنبه 02 دی 1400
شهید نظری 0 1 انقلاب 15:0
اتحاد 1 0 دج ماهشهر 16:0
چابک 6 3 تربیت زندان 17:0
پنج شنبه 09 دی 1400
تربیت زندان 1 4 دج ماهشهر 13:30
چابک 2 3 شهید نظری 14:30
اتحاد 3 3 انقلاب 15:30
دو شنبه 02 اسفند 1400
آپادانا 3 3 پارسا 11:0
متین 3 0 آسیا 13:0
سه شنبه 03 اسفند 1400
طلائیه 0 0 انقلاب 11:0
ملوان جنوب 3 0 پژمان پارسه 13:0
دو شنبه 25 بهمن 1400
آریا 1 1 ماهان 11:0
پرسپولیس 1 1 استقلال 13:0
سه شنبه 26 بهمن 1400
ستارگان فارس 6 0 کاروتک 11:0
بعثت وصال 13:0
چهار شنبه 04 اسفند 1400
پرسپوليس 3 0 کاروتک 10:30
فجر نوین 8 0 ستارگان فارس 12:30
پنج شنبه 05 اسفند 1400
پارسیان قصرالدشت 0 4 آریا 10:30
ماهان 1 1 استقلال 12:30
چهار شنبه 27 بهمن 1400
ماهان 1 3 پاس بهارستان 10:0
ولی عصر 2 0 سردار شهید فعال 11:0
شهدای ایثار ظفرآباد 2 1 فرهنگ 0:0
چهار شنبه 04 اسفند 1400
شهدای ایثار ظفرآباد 2 1 صدرا 14:0
ماهان 2 3 شهید فعال 14:45
بهارستان 3 0 فرهنگ 15:30
چهار شنبه 11 اسفند 1400
ولی عصر 1 0 صدرا 14:0
شهید فعال 3 2 شهدای ایثار ظفرآباد 14:45
فرهنگ 0 4 فرهنگ 15:30
چهار شنبه 18 اسفند 1400
شهید فعال 2 1 صدرا 15:15
پاس بهارستان 1 0 شهدای ایثار ظفرآباد 16:0
فرهنگ 0 4 ولی عصر 16:45
شنبه 21 اسفند 1400
شهدای ایثار ظفرآباد 3 1 ماهان 13:0
فرهنگ 1 3 صدرا 13:45
ولی عصر 2 2 پاس بهارستان 14:30
سه شنبه 24 اسفند 1400
شهید فعال 0 0 فرهنگ 13:0
ولی عصر 5 0 ماهان 14:0
بهارستان 1 0 صدرا 3:0
دو شنبه 09 اسفند 1400
سایپا 0 2 انقلاب 10:30
ملوان جنوب 0 0 آپادانا 12:30
سه شنبه 10 اسفند 1400
متین 4 1 پژمان پارسه 10:30
طلائیه 0 1 پارسا 12:30
چهار شنبه 11 اسفند 1400
پرسپولیس 2 1 ماهان 10:30
کاروتک 0 12 فجرنوین 12:30
پنج شنبه 12 اسفند 1400
استقلال 4 0 پارسیان قصردشت 10:30
آریا 4 2 ستارگان فرهمند 12:30
یک شنبه 15 اسفند 1400
سایپا 1 4 پارسا 10:0
طلائیه 1 1 ملوان جنوب 12:0
متین 0 3 آپادانا 14:0
دو شنبه 16 اسفند 1400
کاروتک ستارگان فرهمند 10:0
پرسپوليس 0 5 فجرنوین 12:0
ماهان 1 0 پارسیان قصردشت 14:0
سه شنبه 17 اسفند 1400
آسیا 3 1 پژمان پارسه 10:0
آریا 3 0 استقلال 12:0
چهار شنبه 25 اسفند 1400
انقلاب 0 3 پارسا 16:0
پنج شنبه 26 اسفند 1400
آسیا 0 4 آپادانا 16:0
جمعه 27 اسفند 1400
فجر نوین 3 3 آریا 8:30
سایپا 0 9 ملوان جنوب 10:30
متین 2 0 طلائیه 12:30
پرسپولیس 1 3 پارسیان قصردشت 14:30
ماهان ستارگان فرهمند 16:30
شنبه 28 اسفند 1400
کاروتک استقلال 14:0
دو شنبه 26 اردیبهشت 1401
پژمان پارسه پارسا 15:30
سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
آسیا طلائیه 15:30
پرسپولیس ستارگان فرهمند 17:30
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401
سایپا متین 9:0
چهار شنبه 28 اردیبهشت 1401
ماهان فجر نوین 17:30
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401
پارسیان قصردشت کاروتک 11:0
جمعه 30 اردیبهشت 1401
ستارگان فرهمند استقلال 9:0
پنج شنبه 05 خرداد 1401
فجرنوین استقلال 8:30
آریا کاروتک 10:30
ماهان ستارگان 15:40
انقلاب متین 17:40
جمعه 06 خرداد 1401
آسیا سایپا 8:30
پژمان پارسه طلائیه 10:30
ملوان جنوب پارسا 15:40
پنج شنبه 12 خرداد 1401
ستارگان فرهمند پارسیان قصردشت 15:40
ملوان نوین آپادانا 17:40
جمعه 13 خرداد 1401
انقلاب آسیا 9:0
پارسا متین 11:0
پرسپوليس آریا 15:40
دو شنبه 16 خرداد 1401
پژمان پارسه آپادانا 15:40
سه شنبه 17 خرداد 1401
ملوان جنوب متین 15:45
چهار شنبه 18 خرداد 1401
فجر نوین پارسیان قصردشت 17:45
پنج شنبه 19 خرداد 1401
پارسا آسیا 17:45
جمعه 20 خرداد 1401
آپادانا طلائیه 15:45
پژمان پارسه انقلاب 17:45
جمعه 27 خرداد 1401
آپادانا طلائیه 15:45
پژمان پارسه انقلاب 17:45
یک شنبه 05 تیر 1401
ملوان جنوب آسيا 15:45
جمعه 03 تیر 1401
طلائیه سایپا 16:0
آپادانا انقلاب 18:0
سه شنبه 07 تیر 1401
فجر نوین متین 17:30
چهار شنبه 08 تیر 1401
آریا آپادانا 16:45
سه شنبه 17 اسفند 1400
کیان 3 4 کولاک 14:0
چهار شنبه 18 اسفند 1400
شاهین 2 2 پوریای ولی 10:0
سروش 1 2 سهند 12:0
وصال نوین 3 1 خلیج فارس نوین 14:0
پنج شنبه 19 اسفند 1400
فارس نوین 1 3 ذوالفقار 10:0
ملوان نوین 2 0 شیراز نوین 12:0
پارس گستر دراک 14:0
سه شنبه 20 اردیبهشت 1401
پادیس ستاره ساز سرخپوش 15:30
کیان دراک 17:30
چهار شنبه 21 اردیبهشت 1401
سایپا شیرین دارو الوند 15:30
شاهین کولاک 17:30
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401
شهدا قلعه ایمان سبز 9:0
سروش پارس گستر 11:0
جمعه 23 اردیبهشت 1401
پوریای ولی سهند 9:0
ملوان نوین ذوالفقار 11:0
شنبه 24 اردیبهشت 1401
شیراز نوین خلیج‌ فارس 17:30
یک شنبه 25 اردیبهشت 1401
فارس نوین سپاهان مهر 17:30
دو شنبه 26 اردیبهشت 1401
وصال نوین پیروانی نوین 17:30
دو شنبه 02 خرداد 1401
کیان سروش 15:45
جمعه 30 اردیبهشت 1401
کولاک دراک 15:40
طلوع کیان ایمان سبز 17:40
شنبه 31 اردیبهشت 1401
پوریای ولی پارس گستر 15:40
پادیس شهدا قلعه 17:40
یک شنبه 01 خرداد 1401
شاهین سهند 15:45
ستاره ساز سرخپوش الوند 17:40
دو شنبه 02 خرداد 1401
ملوان نوین خلیج فارس نوین 17:45
سه شنبه 03 خرداد 1401
ذوالفقار سپاهان مهر 15:45
شیراز نوین پیروانی نوین 17:45
چهار شنبه 04 خرداد 1401
فارس نوین وصال نوین 17:30
دو شنبه 02 خرداد 1401
کیان سروش 15:45
جمعه 06 خرداد 1401
سهند پارس گستر 17:40
شنبه 07 خرداد 1401
طلوع کیان الوند 15:40
شاهین دراک 17:40
یک شنبه 08 خرداد 1401
پادیس سایپا شیرین دارو 15:40
پوریای ولی کیان 17:40
دو شنبه 09 خرداد 1401
ستاره ساز سرخپوش شهدای قلعه 15:40
کولاک سروش 17:40
سه شنبه 10 خرداد 1401
ملوان نوین سپاهان مهر 15:40
ذوالفقار وصال نوین 17:40
چهار شنبه 11 خرداد 1401
خلیج فارس نوین پیروانی نوین 17:40
پنج شنبه 12 خرداد 1401
شیراز نوین فارس نوین 8:30
جمعه 13 خرداد 1401
طلوع کیان پادیس 17:40
شنبه 14 خرداد 1401
سپاهان مهر وصال نوین 8:30
ملوان نوین پیروانی نوین 10:30
شاهین پارس گستر 15:40
ایمان سبز الوند 17:40
یک شنبه 15 خرداد 1401
دراک سروش 8:30
کولاک پوریای ولی 10:30
ستاره ساز سرخپوش سایپا شیرین دارو 17:40
سهند کیان 15:40
دو شنبه 16 خرداد 1401
خلیج فارس نوین فارس نوین 17:30
سه شنبه 17 خرداد 1401
ذوالفقار شیراز نوین 17:40
شنبه 21 خرداد 1401
شهدا قلعه سایپا شیرین دارو 15:45
دراک پوریای ولی 17:45
یک شنبه 22 خرداد 1401
ستاره ساز سرخپوش طلوع کیان 15:45
سهند کولاک 17:45
دو شنبه 23 خرداد 1401
ایمان سبز پادیس 15:45
شاهین سروش 17:45
سه شنبه 24 خرداد 1401
خلیج فارس نوین ذوالفقار 15:45
پارس گستر کیان 17:45
چهار شنبه 25 خرداد 1401
ملوان نوین وصال نوین 17:40
پنج شنبه 26 خرداد 1401
سپاهان مهر شیراز نوین 15:45
پیروانی نوین فارس نوین 17:45
جمعه 27 خرداد 1401
سایپا شیرین دارو ایمان سبز 8:45
شهدا قلعه الوند 10:45
شنبه 28 خرداد 1401
شاهین کیان 15:45
سپاهان مهر خلیج فارس نوین 17:45
یک شنبه 29 خرداد 1401
سروش پوریای ولی 15:45
وصال نوین شیراز نوین 17:45
دو شنبه 30 خرداد 1401
ملوان نوین فارس نوین 15:45
پیروانی نوین ذوالفقار 17:45
سه شنبه 31 خرداد 1401
پارس گستر کولاک 15:45
سهند دراک 17:45
چهار شنبه 01 تیر 1401
شهدای قلعه‌ طلوع کیان 17:45
پنج شنبه 02 تیر 1401
الوند پادیس 15:45
ایمان سبز ستاره ساز سرخپوش 17:45
شنبه 04 تیر 1401
فارس نوین شیراز نوین 15:45
خلیج فارس نوین پیروانی نوین 17:45
یک شنبه 05 تیر 1401
سایپا شیرین دارو طلوع کیان 17:45
پنج شنبه 09 تیر 1401
دراک خلیج فارس نوین 17:45
جمعه 10 تیر 1401
سهند وصال نوین 17:45
دو شنبه 13 تیر 1401
دراک ایمان سبز 17:45
سه شنبه 14 تیر 1401
سهند طلوع کیان 17:45
شنبه 18 تیر 1401
ایمان سبز خلیج فارس نوین 17:45
دو شنبه 16 اسفند 1400
کاروتک 1 2 بهمن 16:0
سه شنبه 17 اسفند 1400
ملوان جنوب 0 0 طلائیه 11:0
پیروزی 0 6 ولی عصر 16:0
چهار شنبه 18 اسفند 1400
پادیس 1 7 قشقایی 10:0
سپاهان مهر 0 0 ستاره جنوب 12:0
پژمان پارسه نوین 1 2 سروش 14:0
آینده سازان خلیج فارس 0 1 پارسا نوین 16:0
سه شنبه 24 اسفند 1400
شهید وفایی نوین 1 0 خلیج فارس نوین 10:0
پیروانی نوین 1 1 ستاره ساز سرخپوش 12:0
پارسیان قصرالدشت 0 0 شیراز جوان 14:0
چهار شنبه 25 اسفند 1400
فارس نوین 0 1 وصال نوین 11:0
سه شنبه 10 خرداد 1401
ستارگان سعدی پارس گستر 15:30
چهار شنبه 11 خرداد 1401
نام آوران طلائیه 15:30
آینده سازان ستاره جنوب 17:30
پنج شنبه 12 خرداد 1401
کاروتک نوین ولی عصر 15:30
پادیس سروش 17:30
جمعه 13 خرداد 1401
ملوان جنوب حکمت 15:30
سپاهان مهر پژمان پارسه نوین 17:30
شنبه 14 خرداد 1401
پارسیان گستر خلیج فارس نوین 15:30
کوثر وصال 17:30
یک شنبه 15 خرداد 1401
آیند سازان خلیج فارس شیراز جوان 15:30
فارس نوین ستارگان سعدی 17:30
دو شنبه 16 خرداد 1401
شهید وفایی نوین پارسیان قصردشت 15:30
پیروانی نوین پارس گستر 17:30
پنج شنبه 19 خرداد 1401
قشقایی سروش 15:30
بهمن ولی عصر 17:30
شنبه 21 خرداد 1401
آینده سازان خلیج فارس پژمان پارسه 15:30
نام آوران حکمت 17:30
یک شنبه 22 خرداد 1401
پادیس سپاهان مهر 15:30
کاروتک نوین ملوان جنوب 17:30
دو شنبه 23 خرداد 1401
ستاره ساز سرخپوش پارس گستر 15:30
آینده سازان شهید وفایی نوین 17:30
سه شنبه 24 خرداد 1401
پیروانی نوین فارس نوین 15:30
پارسا نوین شیراز نوین 17:30
پنج شنبه 26 خرداد 1401
کوثر ستارگان سعدی 15:30
پارسیان گستر پارسیان قصردشت 17:30
جمعه 27 خرداد 1401
طلائیه حکمت شیراز 15:30
قشقایی سپاهان مهر 17:30
شنبه 28 خرداد 1401
بهمن ملوان جنوب 15:30
ستاره جنوب پژمان پارسه 17:30
یک شنبه 29 خرداد 1401
نام آوران کاروتک نوین 15:30
آينده سازان پادیس 17:30
دو شنبه 30 خرداد 1401
خلیج فارس نوین پارسیان قصردشت 15:30
وصال ستارگان سعدی 17:30
سه شنبه 31 خرداد 1401
پارسا نوین شهید وفایی نوین 15:30
ستاره ساز سرخپوش فارس نوین 17:30
چهار شنبه 01 تیر 1401
پارسیان گستر آینده سازان خلیج فارس 15:30
کوثر پیروانی نوین 17:30
پنج شنبه 02 تیر 1401
سروش 0 6 سپاهان مهر 15:30
ولی عصر 2 1 ملوان جنوب 17:30
جمعه 03 تیر 1401
ستاره جنوب 1 1 پادیس 16:0
بهمن 0 0 نام آوران 18:0
خلیج فارس نوین 3 1 آینده سازان خلیج 20:0
شنبه 04 تیر 1401
قشقایی 0 5 آینده سازان 16:30
یک شنبه 05 تیر 1401
شیراز جوان 0 3 شهید وفایی نوین 16:30
دو شنبه 06 تیر 1401
پارسا نوین 5 2 پارسیان گستر 16:30
سه شنبه 07 تیر 1401
پارس گستر 6 2 فارس نوین 16:30
چهار شنبه 08 تیر 1401
وصال نوین 0 2 پیروانی نوین 16:30
پنج شنبه 09 تیر 1401
ستاره ساز سرخپوش 4 0 کولاک 16:30
جمعه 10 تیر 1401
حکمت کاروتک نوین 16:0
پارسیان قصردشت آینده سازان خلیج فارس 18:0
ولی عصر نام آوران 20:0
شنبه 11 تیر 1401
طلائیه بهمن 16:30
یک شنبه 12 تیر 1401
پژمان پارسه پادیس 16:30
دو شنبه 13 تیر 1401
ستاره جنوب قشقایی 16:30
سه شنبه 14 تیر 1401
سروش آینده سازان 16:30
چهار شنبه 15 تیر 1401
شیراز جوان پارسیان گستر 16:30
پنج شنبه 16 تیر 1401
خلیج فارس نوین پارسا نوین 16:30
جمعه 17 تیر 1401
پیروانی نوین ستارگان سعدی 16:0
پارس گستر هوشیار کولاک 18:0
وصال نوین ستاره ساز سرخپوش 20:0
شنبه 18 تیر 1401
ملوان جنوب نام آوران 16:30
یک شنبه 19 تیر 1401
ولی عصر طلائیه 16:30
دو شنبه 20 تیر 1401
پژمان پارسه قشقایی 16:30
سه شنبه 21 تیر 1401
فارس نوین کولاک 16:30
چهار شنبه 22 تیر 1401
شهید وفایی پارسیان گستر 16:30
پنج شنبه 23 تیر 1401
شیراز نوین خلیج فارس نوین 16:0
جمعه 24 تیر 1401
حکمت بهمن 16:0
پارسیان قصردشت پارسا نوین 18:0
وصال نوین پارس گستر 20:0
شنبه 25 تیر 1401
ستارگان سعدی ستاره ساز سرخپوش 16:30
سه شنبه 17 اسفند 1400
ستاره ساز نگین پاکدل 4 1 ققنوس 8:30
کاروتک 6 0 استقلال ب 9:30
استقلال الف 2 3 شیراز نوین 10:30
چهار شنبه 18 اسفند 1400
ستاره ساز نگین پاکدل کاروتک 8:30
ققنوس استقلال الف 9:30
استقلال ب شیراز نوین 10:30
پنج شنبه 23 تیر 1401
آرمان ایمان سبز 16:0
وصال بهمن 18:0
جمعه 24 تیر 1401
خلیج فارس نوین پرسپولیس 16:0
خلیج فارس پارسه 18:0
لیگ های فوتبال شیراز
نمایش جزئیات
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 خلیج فارس 13 10 33
2 آرمان 13 9 30
3 شاهین 12 9 29
4 ایمان سبز 12 7 26
5 وصال 14 6 19
6 ایرانیان 15 6 18
7 برق 14 4 13
8 پرسپولیس 14 1 4
9 بهمن 15 1 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 خلیج فارس 20 13 44
2 وصال 20 13 43
3 حافظ 20 11 38
4 پیام 19 9 32
5 پویش 20 9 30
6 پیروانی 19 8 28
7 بهمن 20 7 28
8 سرخپوشان 20 7 26
9 سپاهان 20 5 21
10 ایرانیان 20 3 11
11 قشقایی 20 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 سپاهان 22 14 48
2 پیروانی 22 14 45
3 ماهان 22 12 44
4 پگاه پرسیا 22 10 33
5 سرخپوشان 22 8 31
6 استقلال 22 7 29
7 انبوه سازان آفتاب 22 7 28
8 خلیج فارس 22 7 27
9 تراکتورسازی 22 6 25
10 پژمان پارسه 22 6 24
11 ایرانیان 22 4 18
12 سایپا 22 0 6
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 بعثت 8 6 19
2 آپادانا 7 5 16
3 ایمان سبز 7 5 16
4 کولاک 7 1 8
5 طلوع کیان 7 2 8
6 آسیا 7 2 7
7 الوند 7 1 6
8 ستارگان فارس 7 1 4
9 کاروتک 7 0 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پیام 7 6 19
2 وصال 7 6 18
3 برق 6 4 14
4 پارسا 7 4 13
5 پرسپولیس 7 3 10
6 پژمان پارسه 7 2 7
7 فجر نوین 7 2 6
8 آریا 7 1 3
9 پارسیان قصرالدشت 7 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 خلیج فارس 6 5 16
2 ایمان سبز 6 4 13
3 آرمان 6 4 12
4 خدایاری 6 4 12
5 کولاک 6 2 6
6 ستاره ساز سرخپوش 5 0 0
7 پژمان پارسه 5 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 شاهین 6 6 18
2 سپاهان 6 3 10
3 آریا 6 3 9
4 برق شیراز 6 2 8
5 مهرآوران 5 2 7
6 پیام 6 1 3
7 شیراز نوین 5 0 2
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پارسه 5 4 13
2 ملوان جنوب 5 3 11
3 ایرانیان 5 2 8
4 بعثت 5 1 4
5 پارسا 4 0 2
6 آذرخش صدرا 4 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 متین 6 3 12
2 وصال 6 3 12
3 پیروانی 6 3 12
4 پگاه پرسیا 6 2 10
5 انقلاب 6 2 6
6 ماهان 6 1 4
7 پادیس 6 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 متین 4 3 10
2 خدایاری 4 2 8
3 پیشگامان 3 2 6
4 خلیج فارس 4 1 5
5 پدیده 3 0 1
6 پیروانی 4 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پارسه 4 4 12
2 سهند 3 3 9
3 وصال 3 2 6
4 نام آوران 4 2 6
5 انقلاب 4 0 0
6 مهرآوران 4 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ایمان سبز 3 3 9
2 ملوان جنوب 4 3 9
3 طلائیه 4 1 4
4 پارسا 3 1 4
5 پگاه پرسیا 4 1 4
6 استقلال 4 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 آکادمی ناظم 4 3 10
2 پرسپولیس 4 2 8
3 کولاک 4 2 7
4 پژمان پارسه 3 1 3
5 آذرخش صدرا 4 1 3
6 آریانا اسپورت 3 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 شهید فعال 5 4 12
2 فرهنگ 5 3 10
3 صدرا 5 3 10
4 پاس بهارستان 5 2 6
5 ماهان 5 0 2
6 توحید 5 0 2
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ولی عصر 5 4 13
2 پاس بهارستان 5 4 13
3 شهید فعال 5 3 10
4 شهدای ایثار ظفرآباد 5 3 9
5 فرهنگ 6 1 4
6 صدرا 5 1 3
7 ماهان 5 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 کاروتک 1 1 3
2 ستاره ساز نگین پاکدل 1 1 3
3 شیراز نوین 1 1 3
4 استقلال الف 1 0 0
5 ققنوس 1 0 0
6 استقلال ب 1 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 آپادانا 8 6 20
2 متین 8 6 19
3 پارسا 8 6 19
4 انقلاب 8 3 12
5 ملوان جنوب 8 3 12
6 طلائیه 8 2 9
7 آسیا 8 2 7
8 پژمان پارسه 7 1 3
9 سایپا 7 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 فجر نوین 7 5 17
2 آریا 7 5 17
3 استقلال 7 3 11
4 ماهان 7 3 11
5 پرسپولیس 7 2 8
6 پارسیان 7 2 7
7 ستارگان 7 2 7
8 کاروتک 7 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 دراک 7 6 18
2 سهند 7 6 18
3 شاهین 7 4 13
4 کولاک 7 3 10
5 پوریای ولی 7 2 8
6 پارس گستر 7 2 8
7 کیان 7 1 3
8 سروش 7 1 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 وصال نوین 7 7 21
2 خلیج فارس نوین 7 6 18
3 ملوان نوین 7 5 15
4 شیراز نوین 7 2 8
5 ذوالفقار 7 2 7
6 پیروانی نوین 7 2 7
7 فارس نوین 7 1 3
8 سپاهان مهر 7 1 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ایمان سبز 6 6 18
2 طلوع کیان 6 4 13
3 ستاره ساز سرخپوشان 6 4 12
4 الوند 6 2 7
5 سایپا شیرین دارو 6 2 7
6 پادیس 6 1 3
7 شهدا قلعه 6 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ولی عصر 5 4 13
2 نام آوران 5 3 11
3 بهمن 5 3 10
4 ملوان جنوب 5 1 5
5 طلائیه 4 1 4
6 کاروتک نوین 5 0 2
7 حکمت 5 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 آینده سازان 4 4 12
2 قشقایی 4 3 9
3 سپاهان مهر 5 2 8
4 ستاره جنوب 4 1 5
5 پژمان پارسه 5 1 4
6 سروش 4 1 4
7 پادیس 6 0 2
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 شهید وفایی 5 5 15
2 پارسا نوین 4 3 9
3 خلیج فارس نوین 3 2 6
4 آینده سازان خلیج فارس 6 2 6
5 شیراز جوان 4 1 4
6 پارسیان قصردشت 5 0 2
7 پارسیان گستر 3 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پارس گستر 4 4 12
2 پیروانی نوین 5 3 10
3 ستاره ساز سرخپوش 4 1 5
4 وصال نوین 4 1 5
5 ستارگان سعدی 4 1 4
6 فارس نوین 5 1 4
7 کوثر 4 0 0
گلزنان برتر

هیات فوتبال شیراز، موفقیت مسعود مقیم مربی شیرازی تیم ملی نوجوانان را که بهمراه تیم ملی نوجوانان زیر ۱۷ سال در جام کافا در کشور تاجیکستان موفق به کسب مقام قهرمانی گردید را خدمت ایشان و جامعه ورزش استان تبریک عرض می نماید و برای ایشان در همه مراحل زندگی آرزوی موفقیت می نماید.

در این صفحه نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده میشود

Captcha
Slogan
کانال رسمی سایت
لینک های مرتبط
کمیته ملی المپیک
فدراسیون فوتبال ایران
هیئت فوتبال فارس
اداره ورزش و جوانان فارس
اداره ورزش و جوانان شیراز
آمار سایت
بازدید امروز 65
بازدید دیروز 372
بازدید کل 568296
آی پی شما 3.238.104.143