header image
امروز  یک شنبه 10 مهر 1401
مسابقات لیگ ها
نمایش جزئیات
پنج شنبه 23 تیر 1401
آرمان 0 5 ایمان سبز 16:0
وصال 2 0 بهمن 18:0
جمعه 24 تیر 1401
خلیج فارس نوین 1 1 پرسپولیس 16:0
خلیج فارس 5 0 ایرانیان 18:0
جمعه 07 مرداد 1401
وصال 9 0 ایرانیان 16:0
خلیج فارس 1 2 ایمان سبز 18:0
جمعه 31 تیر 1401
بهمن 0 1 پرسپولیس 16:0
خلیج فارس نوین 1 0 آرمان 18:0
پنج شنبه 13 مرداد 1401
وصال 1 0 پرسپولیس 16:0
جمعه 14 مرداد 1401
خلیج فارس 0 2 خلیج فارس نوین 10:0
بهمن 0 0 آرمان 15:30
ایرانیان 0 0 ایمان سبز 17:30
شنبه 22 مرداد 1401
وصال 0 2 ایمان سبز 16:0
پرسپولیس 0 0 آرمان 18:0
یک شنبه 23 مرداد 1401
بهمن 0 4 خلیج فارس 16:0
ایرانیان 2 1 خلیج فارس نوین 18:0
پنج شنبه 27 مرداد 1401
پرسپولیس 0 0 خلیج فارس 16:0
وصال 4 1 آرمان 18:0
جمعه 28 مرداد 1401
ایرانیان 0 1 بهمن 16:0
ایمان سبز خلیج فارس نوین 18:0
جمعه 04 شهریور 1401
آرمان 0 2 خلیج فارس 15:0
شنبه 05 شهریور 1401
وصال 1 0 خلیج فارس نوین 15:0
یک شنبه 06 شهریور 1401
ایمان سبز 2 0 بهمن 15:0
پرسپولیس 0 1 ایرانیان 17:0
پنج شنبه 10 شهریور 1401
ایرانیان 1 4 آرمان 11:0
ایمان سبز 3 0 پرسپولیس 13:0
جمعه 11 شهریور 1401
خلیج فارس نوین 1 0 بهمن 12:0
وصال 1 1 خلیج فارس 14:0
پنج شنبه 17 شهریور 1401
وصال 1 0 ایرانیان 14:30
جمعه 18 شهریور 1401
خلیج فارس 1 2 ایمان سبز 14:0
پنج شنبه 24 شهریور 1401
خلیج فارس ایرانیان 10:30
خلیج فارس نوین پرسپوليس 12:30
آرمان ایمان سبز 14:30
بهمن وصال 16:30
یک شنبه 26 تیر 1401
آینده سازان 3 3 شهید سوزنده پور 16:30
دو شنبه 27 تیر 1401
شالیزار 1 1 ملوان جنوب 16:30
سه شنبه 28 تیر 1401
انصار ظفرآباد 2 1 مقتدر 16:30
چهار شنبه 29 تیر 1401
شهدای قلات 0 1 شهدای دهک 16:30
پنج شنبه 30 تیر 1401
وصال 3 3 افشین پیروانی 16:30
جمعه 31 تیر 1401
اتحاد شیراز 3 0 انبوه سازان آفتاب 16:30
دو شنبه 10 مرداد 1401
پرسپولیس 0 2 پیروانی 16:30
سه شنبه 11 مرداد 1401
شهدا قلات 3 0 طلائیه (انبوه سازان) 16:30
چهار شنبه 12 مرداد 1401
وصال 2 3 اتحاد 16:30
پنج شنبه 13 مرداد 1401
شهید وردی زاده 0 0 ملوان جنوب 16:30
جمعه 14 مرداد 1401
آینده سازان 1 2 مقتدر 16:0
شالیزار 2 1 انصار ظفرآباد 18:0
سه شنبه 18 مرداد 1401
وصال 2 0 شهدای دهک 15:0
شهدای قلات 4 0 پرسپولیس 17:0
جمعه 21 مرداد 1401
اتحاد شیراز 2 1 پیروانی 18:0
شهید سوزنده پور 2 0 مقتدر 20:0
شنبه 22 مرداد 1401
شهید وردی زاده 2 1 انصار ظفرآباد 16:30
یک شنبه 23 مرداد 1401
آینده سازان 1 3 شالیزار 16:30
پنج شنبه 27 مرداد 1401
شهدای قلات 1 0 اتحاد 15:15
پرسپولیس 4 1 شهدای دهک 17:15
شنبه 29 مرداد 1401
ملوان جنوب 3 2 انصار ظفرآباد 16:30
یک شنبه 30 مرداد 1401
شهید سوزنده پور 2 0 شالیزار 16:30
دو شنبه 31 مرداد 1401
شهید وردی زاده 3 1 آینده سازان 16:30
پنج شنبه 03 شهریور 1401
شهدای قلات 1 1 پیروانی 15:0
پرسپولیس 2 1 وصال 17:0
جمعه 04 شهریور 1401
مقتدر 2 2 شالیزار 18:0
ملوان جنوب 2 2 آینده سازان 20:0
شنبه 05 شهریور 1401
شهدای دهک 2 5 اتحاد 16:30
یک شنبه 06 شهریور 1401
شهید سوزنده پور 1 1 شهید وردی زاده 16:30
پنج شنبه 10 شهریور 1401
شهدای قلات 2 3 وصال 15:0
پرسپولیس 0 0 اتحاد 17:0
پنج شنبه 10 شهریور 1401
پیروانی 1 3 شهدای دهک 16:30
جمعه 11 شهریور 1401
مقتدر شهید وردی زاده 16:0
انصار ظفرآباد 5 0 آینده سازان 18:0
ملوان جنوب 0 0 شهید سوزنده پور 20:0
پنج شنبه 17 شهریور 1401
مقتدر ملوان جنوب 15:0
شالیزار 4 1 شهید وردی زاده 17:0
پنج شنبه 17 شهریور 1401
شهید سوزنده پور 2 2 انصار ظفرآباد 16:30
دو شنبه 28 شهریور 1401
شهدای قلات شهید وردی زاده 16:0
سه شنبه 29 شهریور 1401
شالیزار اتحاد شیراز 16:0
سه شنبه 04 مرداد 1401
شهید حدادی 2 1 شاهین سبز 16:30
چهار شنبه 05 مرداد 1401
کیان مهر 3 1 پارسا 16:30
پنج شنبه 06 مرداد 1401
شهدای ظفرآباد 3 0 آریا 16:30
جمعه 07 مرداد 1401
نبرد کوشک بیدک 0 0 سایپا 16:0
شنبه 08 مرداد 1401
شهدای مهدی آباد 0 1 پرسپولیس گنبد 16:30
یک شنبه 09 مرداد 1401
ماهان 0 4 شهید باصری 16:30
جمعه 14 مرداد 1401
شهید حدادی 2 0 آریا 20:0
شنبه 15 مرداد 1401
پارسه زرقان 3 1 پارسا 16:30
سه شنبه 18 مرداد 1401
کیان مهر 3 5 شهدای ظفرآباد 16:30
چهار شنبه 19 مرداد 1401
ماهان 1 4 پرسپولیس گنبد 16:30
پنج شنبه 20 مرداد 1401
شهید باصری 0 1 سایپا 16:30
جمعه 21 مرداد 1401
نبرد کوشک بیدک 0 3 شهدای مهدی آباد 16:0
دو شنبه 24 مرداد 1401
امید پارسه زرقان 3 1 پارسا 16:30
سه شنبه 25 مرداد 1401
شاهین سبز 3 1 آریا 16:30
چهار شنبه 26 مرداد 1401
شهید حدادی 2 0 کیان مهر 16:30
پنج شنبه 27 مرداد 1401
پرسپولیس گنبد 0 0 نبرد کوشک بیدک 16:30
جمعه 28 مرداد 1401
ماهان 0 2 سایپا 16:0
شهید باصری 2 8 شهدای مهدی آباد 18:0
امید پارسه زرقان 1 3 شهدای ظفرآباد 20:0
سه شنبه 01 شهریور 1401
پارسا 0 1 شهدای ظفرآباد 16:30
چهار شنبه 02 شهریور 1401
ماهان 1 3 نبرد کوشک بیدک 16:30
پنج شنبه 03 شهریور 1401
شاهین سبز 3 4 کیان مهر 16:30
جمعه 04 شهریور 1401
پرسپولیس گنبد 1 3 شهید باصری 16:0
دو شنبه 07 شهریور 1401
امید پارسه زرقان 2 2 شهید حدادی 16:30
سه شنبه 08 شهریور 1401
سایپا 2 3 شهدای مهدی آباد 16:30
چهار شنبه 09 شهریور 1401
آریا 0 5 کیان مهر 16:30
شنبه 12 شهریور 1401
نبرد کوشک بیدک 7 5 شهید باصری 16:30
یک شنبه 13 شهریور 1401
شاهین سبز 3 3 امید پارسه زرقان 16:30
دو شنبه 14 شهریور 1401
ماهان 0 3 شهدای مهدی آباد 16:30
سه شنبه 15 شهریور 1401
پارسا 2 2 شهید حدادی 16:30
چهار شنبه 16 شهریور 1401
پرسپولیس گنبد 1 2 سایپا 16:30
جمعه 18 شهریور 1401
آریا 0 7 امید پارسه زرقان 16:0
پارسا 0 2 شاهین سبز 18:0
شهید حدادی 0 1 شهدای ظفرآباد 20:0
دو شنبه 21 شهریور 1401
کیان مهر 3 4 امید پارسه زرقان 16:45
سه شنبه 22 شهریور 1401
شهدای ظفرآباد 0 0 شاهین سبز 16:30
چهار شنبه 23 شهریور 1401
آریا پارسا 16:30
جمعه 28 مرداد 1401
وصال 9 0 ایرانیان 8:45
شهید وفایی 1 5 خلیج فارس 10:45
پارسا 5 1 سایپا 16:0
تراکتورسازی 4 0 پادیز 18:0
شنبه 29 مرداد 1401
استقلال 1 4 طلائیه 16:0
سرخپوشان 6 0 ماهان 18:0
شنبه 05 شهریور 1401
پارسا 1 1 طلائیه 9:0
تراکتورسازی 3 2 ایرانیان 11:0
پادیز 1 6 خلیج فارس 14:30
یک شنبه 06 شهریور 1401
شهید وفایی 2 3 سرخپوشان 9:0
ماهان 3 3 استقلال 11:0
وصال 2 0 سایپا 14:30
پنج شنبه 10 شهریور 1401
پارسا 0 0 ماهان 14:0
جمعه 11 شهریور 1401
پادیز 1 7 سرخپوشان 9:0
ایرانیان 2 0 سایپا 11:0
وصال 4 0 طلائیه 14:0
شنبه 12 شهریور 1401
تراکتورسازی 0 7 خلیج فارس 10:0
شهید وفایی 7 1 استقلال 14:0
شنبه 19 شهریور 1401
پادیز 1 2 استقلال 12:30
تراکتور پارس گستر 0 1 سایپا 14:30
شهید وفایی 0 0 پارسا 16:30
یک شنبه 20 شهریور 1401
وصال 4 0 ماهان 12:30
ایرانیان 0 2 طلائیه 14:30
سرخپوشان 0 4 خلیج فارس 16:30
لیگ های فوتبال شیراز
نمایش جزئیات
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ایمان سبز 6 5 16
2 وصال 7 5 16
3 خلیج فارس 7 3 11
4 خلیج فارس نوین 6 3 10
5 ایرانیان 6 2 7
6 پرسپولیس 7 1 6
7 آرمان 7 1 5
8 بهمن 6 0 1
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 متین 7 6 19
2 پیروانی 7 5 16
3 پرشیا 7 3 11
4 توحید 7 3 11
5 سپاهان 7 3 10
6 پیام 7 2 7
7 ایرانیان زاگرس 7 1 3
8 بعثت 7 1 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ایمان سبز 7 7 21
2 آسیا 7 5 16
3 انقلاب 7 4 13
4 ملوان جنوب 7 4 13
5 ستاره ساز سرخپوش 6 3 9
6 آریانا اسپورت 6 1 3
7 پاس بهارستان 7 1 3
8 پارسا 6 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 خلیج فارس 7 7 21
2 پویش 7 5 16
3 خدایاری 7 4 12
4 پیشگامان 7 3 10
5 کیان 7 3 10
6 وصال 7 2 7
7 الوند 7 2 6
8 سایپا 7 1 3
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پارسه 7 6 18
2 بردیا 7 4 13
3 سروش 6 4 13
4 طلائیه 6 3 12
5 شیراز نوین 6 3 9
6 فجر سپاسی 6 2 7
7 پژمان پارسه 7 1 3
8 شهید وفایی 7 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 ستاره جنوب 5 5 15
2 آریا 5 4 12
3 سهند 6 4 12
4 کولاک 5 2 7
5 استقلال 6 2 7
6 فرهمند 5 1 3
7 مهرآوران 6 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 شهدای ظفرآباد 6 5 16
2 شهید حدادی 6 3 11
3 اتحاد زرقان 5 3 10
4 کیان مهر 6 3 9
5 شاهین سبز 6 2 8
6 پارسا 5 0 1
7 آریا 5 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 شهدای مهدی آباد 5 4 12
2 سایپا 5 3 10
3 نبرد کوشک بیدک 5 2 8
4 پرسپولیس گنبد 5 2 7
5 شهید باصری 5 2 6
6 ماهان 5 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 خلیج فارس 5 5 15
2 وصال 5 5 15
3 طلائیه 5 3 10
4 پارسا 5 2 9
5 سرخپوشان 5 3 9
6 پارس گستر 5 3 9
7 ایرانیان 5 2 6
8 شهید وفایی 5 1 4
9 سایپا 5 1 4
10 استقلال 5 1 4
11 ماهان 5 0 2
12 پادیز 5 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 آسیا 6 5 16
2 سهند 6 4 14
3 توحید 7 4 14
4 فرهنگ 7 4 13
5 آکادمی ناظم 6 3 11
6 شهدای ایثار ظفرآباد 7 3 9
7 دشت ارژن 6 2 8
8 صدرا 6 1 6
9 ماهان 6 1 5
10 آرند 7 0 1
11 پاس بهارستان 6 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 وصال 3 3 9
2 ولی عصر 2 2 6
3 صدرا 3 1 4
4 آفرینش 3 1 4
5 ماهان 3 0 0
6 سرخپوشان 3 0 0
نام تیم بازیها برد امتیاز
1 پیروانی 1 1 3
2 پارس گستر 1 1 3
3 پیشگامان 1 1 3
4 سپاهان 1 0 1
5 سایپا 1 0 1
6 خلیج فارس نوین 1 0 1
7 طلائیه 1 0 1
8 ماهان 1 0 1
9 پیام 1 0 1
10 سرخپوشان 0 0 0
11 پژمان پارسه 0 0 0
12 آینده سازان 1 0 0
13 استقلال 1 0 0
14 پگاه پرسیا 1 0 0
گلزنان برتر

به گزارش روابط عمومی، و به نقل از ستاره زارع نایب رئیس بانوان هیات فوتبال شيراز، با اعلام شادی مهینی سرمربی تیم ملی فوتبال ۳ بازیکن از فارس در دومین اردوی انتخابی تیم ملی حضور خواهند داشت.

ستاره زارع در این همین رابطه ابراز داشت: خانم مهدیس رستمی و آوا داوودی از شیراز و فاطمه نوری از کازرون ۳ بازیکن فارسی هستند که به این اردو دعوت شده اند.

وی افزود: ۷ بازیکن از فارس پس از برگزاری مرحله‌ نهایی استعدادیابی که در تيرماه به میزبانی شیراز برگزار گردید، به اولین اردوی انتخابی در کرمان دعوت شده بودند که در نهایت در اردوی دوم ۳ بازیکن از فارس در میان ۴۰ بازیکن دعوت شده در این اردو حضور خواهند داشت.

شایان ذکر است این اردو انتخابی جهت شرکت در تورنمت آسیایی کافا از ۲۲ لغایت ۲۶ مردادماه در مرکز ملی فوتبال در تهران برگزار خواهد شد.

 

در این صفحه نظر شما پس از تایید مدیر نمایش داده میشود

Captcha
Slogan
کانال رسمی سایت
لینک های مرتبط
کمیته ملی المپیک
فدراسیون فوتبال ایران
هیئت فوتبال فارس
اداره ورزش و جوانان فارس
اداره ورزش و جوانان شیراز
آمار سایت
بازدید امروز 167
بازدید دیروز 210
بازدید کل 597683
آی پی شما 100.25.42.211